Trener Budućnosti Voli oduševljen POSTUPKOM reprezentativaca nakon dolaska iz Kine

Četvrtak, 19.09.2019 | 11:37

Košarkaši Budućnost Voli pojačani reprezentativcima polako ulaze u finiš priprema za narednu sezonu.

3x3 VOLCANO završni turnir u subotu u Podgorici!

Četvrtak, 19.09.2019 | 09:29

Vrijeme je i za veliko finale! Nakon turnira u Rožajama, Baru, Bijelom Polju, Tivtu, Spužu, Golubovcima, Pljevljima i Budvi, u subotu je na programu završni turnir 3x3 VOLCANO turneje - Montenegro Finals 2K19!

Srijeda, 18.09.2019 | 14:23

Svjetsko prvenstvo za košarkaše završeno je slavljem reprezentacije Španije, a tri dana nakon finala FIBA je objavila kompilaciju 10 akcija koje su obilježile planetarno takmičenje.

Utorak, 17.09.2019 | 09:00

Košarkaška reprezentacija Španije u nedjelju je osvojila Svjetsko prvenstvo u Kini pobjedom protiv Argentine rezultatom 95:75, a jučer su ih u Madridu dočekali španski kralj Felipe VI i hiljade navijača.

Nasljednik Aleksandra Đorđevića: Bivši IGRAČ Budućnosti na KLUPI reprezentacije Srbije?

Ponedjeljak, 16.09.2019 | 15:19

Trener Monaka Saša Obradović prvi je kandidat da naslijedi Aleksandra Đorđevića na klupi reprezentacije Srbije.

Bogdan Bogdanović citirao je legendarnog Majkla Džordana "Možda je moja krivica"

Ponedjeljak, 16.09.2019 | 13:40

Srpski košarkaški reprezentativac Bogdan Bogdanović citirao je legendarnog Majkla Džordana "Možda je moja krivica" dan posle završetka Svjetskog prvenstva u Kini.

Upisao SVOJE IME u ISTORIJU pa poručio: "Jedinstven je osjećaj završiti takmičenje kao šampion”

Ponedjeljak, 16.09.2019 | 08:55

Tri mjeseca nakon osvajanja NBA lige, Mark Gasol okitio se i titulom svjetskog šampiona – time je postao tek drugi igrač u istoriji košarke koji je u istoj godini osvojio NBA prsten i zlatnu medalju na Mundobasketu.

Španija ŠAMPION SVIJETA, a evo ko je proglašen NAJKORISNIJIM IGRAČEM Svjetskog prvenstva!

Nedjelja, 15.09.2019 | 16:57

Španski reprezentativac Riki Rubio proglašen je za najkorisnijeg igrača Svjetskog prvenstva.

Argentina poražena: Po DRUGI PUT Španija je ŠAMPION SVIJETA!

Nedjelja, 15.09.2019 | 16:03

Košarkaši Španije savladali su Argentinu rezultatom 95:75 i po drugi put postali svjetski šampioni.

Ovo je bilo njegovo PRVENSTVO: Bogdanović NAJBOLJI STRIJELAC Mundobasketa u Kini!

Nedjelja, 15.09.2019 | 12:48

Srpski bek je Mundobasket završio sa 183 ubačena poena.

Kakva šuterska DOMINACIJA: Bogdanović postigao više TROJKI od čak SEDAM reprezentacija u KINI!

Nedjelja, 15.09.2019 | 12:14

Reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović odigrao je sjajno SP u Kini, trenutno je najbolji strelac takmičenja, a zanimljivo je da je pogodio više trojki od sedam reprezentacija na turniru.

TREĆE MJESTO NA MUNDOBASKETU PRIPALO JE TRIKOLORIMA: Francuska nadoknadila minus 15 i osvojila bronzu

Nedjelja, 15.09.2019 | 11:52

Francuska je u borbi za bronzanu medalju na Svjetskom prvenstvu savladala Australiju 67:59 i osvojila odličje u Kini.

Finale SP: Argentinska bajka ili novo zlato moćne Španije

Nedjelja, 15.09.2019 | 10:10

U finalu Svjetskog prvenstva u košarci u Pekingu od 14 časova igraju jedine dvije neporažene ekipe na turniru, Španija i Argentina.

ODLAZAK POSLIJE PET GODINA: Aleksandar Đorđević više nije selektor Srbije

Subota, 14.09.2019 | 16:50

Utakmica protiv Češke za peto mjesto na Mundobasketu bila je posljednja Aleksandru Đorđeviću kao selektoru košarkaške reprezentacije Srbije.

Srbija pobjedom nad Češkom osvojila peto mjesto u Kini

Subota, 14.09.2019 | 15:43

Košarkaška reprezentacija Srbije pobijedila je Češku 90:81, i time osvojila peto mjesto na Svjetskom prvenstvu u Kini.

Mark Gasol sjutra može da uđe u istoriju košarke: "Ni sekundu neću misliti na to"

Subota, 14.09.2019 | 15:26

Sjajni centar, koji je protiv Australije u polufinalu ubacio 33 poena, mogao bi sjutra da uđe u istoriju košarke, kao tek drugi igrač, koji je u istoj godini osvojio NBA prsten i svjetsku krunu.