Dženifer Aniston više nije sama.
Foto: YouTube screenshot/Netflix
Dženifer Aniston je zvanično ponovo pronašla ljubav, potvrđuju nove fotografije koje dolaze iz Španije, tačnije sa španskog ostvra Majokre.
Prema pisanju stranih medija, u pitanju je zgodni hipnotizer, Džim Kertis. Nakon što je Dejli Mejl otkrio da je glumica iz serije „Prijatelji“ (56) provela Dan nezavisnosti sa lajf koučem, Aniston se u četvrtak sastala sa Kertisom na romantičnom odmoru na jahti na Majorci.
Jennifer Aniston CONFIRMS romance with hunky hypnotist with loving PDA https://t.co/1stKUptqHa via @DailyMailCeleb
— flatearth world news (@FLATEARTHCENTER) July 12, 2025
Opuštena glumica je viđena kako odmara sa partnerom u društvu prijatelja, dok ga drži za ruku, što je i potvrdilo pisanja medija da je u pitanju njen novi dečko.
Dženifer se zabavlja sa Džimom i veoma je srećna, ali za sada stvari idu polako.
Njeni prijatelji su uzbuđeni zbog nove romanse, a oni koji su ga upoznali misle da su savršen spoj. Oboje dele duboku ljubav prema psihologiji i Džen misli da je Džim prilično izuzetan u tom pogledu.
Džen je pročitala skoro svaku knjigu o samopomoći koju vrijedi pročitati, a Džimov ulazak u njen život se činio kao sudbina. Bio je to susret umova. Džen se osjeća veoma povezano sa Džimom jer imaju isti nivo emocionalne inteligencije, za razliku od nekih njenih prethodnih udvarača - rekao je izvor za Dejli Mejl.
KOMENTARI (0)