Ostali sportovi

"Ozbiljni kandidati za MEDALJU": Realne šanse da CG ima KARATISTU na Olimpijskim igrama u Tokiju

Utorak, 04.06.2019 | 11:16

Crnogorski karate ima realne šanse da ima svog predstavnika na Olimpijskim igrama u Tokiju, saopšteno je iz Karate saveza. Navodi se da je Marina Raković osvajanjem zlatne medalje na turniru Serije A u Istanbulu to i najbolje dokazala.

Radošević nakon poraza: "Idemo DALJE, nadam se da ću USTATI nakon ovoga"

Ponedjeljak, 03.06.2019 | 10:50

Predrag Radošević ostao je bez titule šampiona Evrope. Crnogorski profesionalni bokser sinoć je na Trgu nezavisnosti poražen od Avganistanca koji boksuje pod njemačkom zastavom Džame Saidija prekidom u devetoj rundi.

Radonjić SLAVIO u Ofenbahu: Cetinjanin i nakon 17 mečeva na profi ringu ne zna za PORAZ

Ponedjeljak, 03.06.2019 | 10:19

Marko Radonjić ruši sve pred sobom. Stameni – crnogorski bokser slavio je u njemačkom Ofenbahu tehničkim nokautom u prvoj rundi protiv srpskog borca Milana Pasalića.

Peđa Radošević PORAŽEN: Njemac Saidi NOKAUTIRAO crnogorskog boksera

Nedjelja, 02.06.2019 | 22:44

Džama Saidi je pobijedio Predraga Radoševića u meču za objedinjavanje IBF i WBO titule prvaka Evrope.

Crnogorska džiu-džicu SELEKCIJA OSVOJILA je DVIJE ZLATNE MEDALJE na EVROPSKOM PRVENSTVU

Nedjelja, 02.06.2019 | 21:44

Crnogorska džiu-džicu selekcija završila je Evropsko prvenstvo u Bukureštu sa dvije zlatne, četiri srebrne i tri bronzane medalje.

Preko Instagrama poslao poruku da je PRAVI RIVAL za Džošuu: Ostalo je ISTORIJA

Nedjelja, 02.06.2019 | 18:38

"Ovdje sam da bih izgradio nasljeđe u kojem će svi znati moje ime. Spreman sam i nikoga se ne bojim osim Boga"

Džošua: "Izgubio sam od dobrog borca, ali želim REVANŠ"

Nedjelja, 02.06.2019 | 15:20

Entoni Džošua priznao je da je Endi Ruiz zasluženo pobijedio u borbi za svjetski bokserski tron, ali i da mu je prioritet dogovaranje revanša.

Đukanović ČESTITAO: "Sportisti su najbolji promoteri jedne zemlje, njene kulture, istorije i karaktera"

Nedjelja, 02.06.2019 | 14:48

Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović, čestitao je crnogorkim sportistima, povodom uspjeha na Igrama malih zemalja Evrope, kojima je Crna Gora bila domaćin, svim učesnicima gostujućih zemalja i COK-u.

Kotor: Otvorena brdska AUTO-TRKA: "Pokazali smo da sport ne smije da trpi zbog političkih problema"

Nedjelja, 02.06.2019 | 12:50

Ministar sporta i mladih Nikola Janović otvorio je u Kotoru tradicionalnu Međunarodnu brdsku auto-trku ,,Kotor-Trojica 2019“.

"Njeno VRIJEME tek DOLAZI": Bojana odbranila TITULU i postala apsolutna VLADARKA EVROPE!

Nedjelja, 02.06.2019 | 11:21

Članica Bokserskog kluba Budva, koja je u oktobru prošle godine ušla u istoriju kao osvajačica prvog zlata za crnogorski ženski boks kadaje postala juniorska šampionka Evrope, juče je u rumunskom Galatiju potvrdila da nema pravu konkurenciju osvojivši na istom takmičenju ponovo zlato.

Najveća SENZACIJA u ISTORIJI BOKSA: Ruiz spektakularno ODUZEO TITULE svjetskom PRVAKU

Nedjelja, 02.06.2019 | 08:57

Meksikanac Andy Ruiz Jr. je napravio jednu od najvećih senzacija u istoriji boksa nakon što je u Madison Square Gardenu tehničkim nokautom u sedmoj rundi spektakularno pobijedio svjetskog teškaškog prvaka Anthonyja Joshuu.

Završene IGRE MALIH ZEMALJA: Devet medalja u Crnoj Gori, 50 u KARIJERI

Subota, 01.06.2019 | 19:56

Ubjedljivo najbolji takmičar na Igrama je Rafael Stakioti, plivač iz Luksemburga, koji je osvojio čak devet medalja - osam zlatnih i jednu srebrnu medalju

EUBC: Bojana je u meču dana prva u istoriji odbranila JUNIORSKU TITULU

Subota, 01.06.2019 | 19:38

Bojana Gojković je bokserskim valcerom u kojem je sve prštalo od udaraca ušla u anale boksa

ĐUKANOVĆ čestitao Bojani Gojković ZLATNU MEDALJU: "Vjerujem da je ovo tek POČETAK"

Subota, 01.06.2019 | 15:55

Bojana Gojković je potvrdila da je bez premca najbolja bokserka Evrope u juniorskoj konkurenciji.

SVAKA ČAST momci: Odbojkaši savladali Monako i osvojili ZLATNU medalju na Igrama malih zemalja

Subota, 01.06.2019 | 15:22

Nakon odbojkašica, i odbojkaši Crne Gore su pokazali klasu – izabranici Veljka Bašića savladali su Monako 3:0 (27:25, 25:22, 25:20) i osvojili zlatnu medalju na Igrama malih zemalja.

Naša ŠAMPIONKA: Sjajna Bojana Gojković ODBRANILA EVROPSKO ZLATO!

Subota, 01.06.2019 | 13:39